joi, 5 noiembrie 2009

Nowhere like home!


Cand mi-e dor de casa...
Nimic nu e mai frumos ca cerul albastru, brazdat de nori pufosi, intr-o zi calduroasa de vara, sau ca sunetele apei ce lovesc vapoarele, urmandu-si cursul in viteza!