Alexzandra's
...un vis...
joi, 5 noiembrie 2009
Nowhere like home!
Cand mi-e dor de casa...
Nimic nu e mai frumos ca cerul albastru, brazdat de nori pufosi, intr-o zi calduroasa de vara, sau ca sunetele apei ce lovesc vapoarele, urmandu-si cursul in viteza!
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire