Alexzandra's
...un vis...
miercuri, 11 august 2010
Marea III
Marea, in luna august...Constanţa.
Si cerul, nu puteam sa ma abţin :)
Drumul inapoi, mereu trist...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire