luni, 21 decembrie 2009

...love..again :)

      
      Dragostea e caracterizata de multi prin respect, intelegere, sinceritate. Sa fie acestea singurele atribute ale unei iubiri perfecte?
      In afara de acea sclipire din ochii celor doi indragostiti, trebuie sa mai existe ceva care sa indeplineasca cu adevarat sentimentul absolut. Dar ce?  Care e ingredientul special?