Alexzandra's
...un vis...
miercuri, 5 mai 2010
Marea I
La inceput de vara, cand nu este calda si cand pescarusii se joaca nestingheriti pe plaja, iar valurile aproape ca nu se vad la mal.
Cel mai linistitor loc din lume!
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire