Alexzandra's

...un vis...

sâmbătă, 5 februarie 2011

Sunset






Publicat de Alexzandra la 17:52
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire

Despre rozé

"Nu am nici un talent ascuns. Sunt doar extraordinar de curioasă. "

Postări

  • ▼  2011 (36)
    • ►  august (5)
    • ►  iunie (2)
    • ►  mai (3)
    • ►  aprilie (1)
    • ►  martie (11)
    • ▼  februarie (12)
      • do it!
      • There
      • Cum? De ce?
      • Alb & vișiniu ♥
      • Fast. Escaping my nightmares.
      • De ce?
      • Prezentare Play CAFE, Pitești
      • Fără titlu
      • Sunset
      • Tea time
      • Palatul Brâncovenesc
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2010 (18)
    • ►  octombrie (1)
    • ►  septembrie (3)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (2)
    • ►  iunie (1)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (5)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (1)
  • ►  2009 (13)
    • ►  decembrie (4)
    • ►  noiembrie (4)
    • ►  septembrie (5)
  • ►  2008 (1)
    • ►  ianuarie (1)

Persoane interesate

Elena Alexandra. Tema Fantastic S.A.. Un produs Blogger.