Alexzandra's

...un vis...

joi, 10 martie 2011

Energie



Am revenit în forță cu noi fotografii revigorante. :)






Publicat de Alexzandra la 09:38
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire

Despre rozé

"Nu am nici un talent ascuns. Sunt doar extraordinar de curioasă. "

Postări

  • ▼  2011 (36)
    • ►  august (5)
    • ►  iunie (2)
    • ►  mai (3)
    • ►  aprilie (1)
    • ▼  martie (11)
      • Seara, parc IOR, metrou Titan
      • O altă poveste
      • Please, just make me happy this time! :)
      • Marea mea ♥
      • Energie
      • Just for fun
      • Home, sweet home ♥
      • "Îmbrăţişare" - C. Crețan
      • e bine..
      • I just want everything
      • I'm a perfume whore
    • ►  februarie (12)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2010 (18)
    • ►  octombrie (1)
    • ►  septembrie (3)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (2)
    • ►  iunie (1)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (5)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (1)
  • ►  2009 (13)
    • ►  decembrie (4)
    • ►  noiembrie (4)
    • ►  septembrie (5)
  • ►  2008 (1)
    • ►  ianuarie (1)

Persoane interesate

Elena Alexandra. Tema Fantastic S.A.. Un produs Blogger.