duminică, 20 martie 2011

Marea mea ♥

Nu am cuvinte să zic cum era marea! 

A fost un moment....poate e paranoia mea,
dar în primele zece minute, cum am ajuns pe plajă, era liniștită, stăteam cu
copiii pe mal, valurile băteau ușor nisipul. 


Când de o dată, un val! MARE! Parcă
era pentru mine! M-a făcut tot una pe adidași, dar am simțit că era pentru mine! Că marea
m-a salutat. 


Sună nebunesc?